portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Imprezy » Forum » czas wolny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

czas wolny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mesym1 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Maj 07, 2019 15:51
Posty: 39
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 15:10    Temat postu: czas wolny

Hej. Wrzesień, po wakacjach a ja dopiero zaczynam urlop. Coś wiecie o jakiś imprezach w mieście? Wyjeżdżać raczej nie planuję nigdzie.
zagadkaa 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Wrz 30, 2018 21:36
Posty: 45
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Wrz 02, 2020 9:13    Temat postu: Re: czas wolny

A słyszałeś może o festiwalu filmowym Millennium Docs Against Gravity? U nas w CSK będą projekcje filmów, niedługo bo od 7 września zaczynają. Repertuar wygląda naprawdę ciekawie, różna tematyka filmów. Jak ja to mówię dla każdego coś.
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 12:17    Temat postu: Re: czas wolny

Uważam, że hobby to kwestia indywidualna. Dobrym rozwiązaniem mogą być też na przykład płyty winylowe: https://winylownia.pl/pl/menu/muzyka/plyty-winylowe-182.html . Przyznam, że ja bardzo lubię słuchać muzyki z płyt winylowych w czasie wolnym.
ewixx11 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Śro Mar 29, 2017 11:10
Posty: 227
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 17:39    Temat postu: Re: czas wolny

Ja wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie. Gdy nie wyjeżdżam na urlop, każdego dnia wybieram się na wycieczki rowerowe za miasto. W każdy ciepły weekend też. Ale tak bardzo lubię pedałować, że kupiłam https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html. Będę miała przyjemne zajęcie na długie jesienne i zimowe wieczory.
Arnold90 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Mar 04, 2022 13:30
Posty: 5
Skąd: wawa

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 16:49    Temat postu: Re: czas wolny

Jeśli chodzi o czas wolny to warto go spędzać po prostu aktywnie.
antisx 
   

Forumowicz


Wiek: 45
Dołączył: Sob Paź 11, 2014 10:36
Posty: 110
Skąd: gdynia

PostWysłany: Śro Wrz 28, 2022 16:06    Temat postu: Re: czas wolny

Ja akurat czasu wolnego nie mam za wiele. A gdy już go mam, to spędzam go z rodziną. Wspólne spacery, przejażdżki rowerowe , a gdy pogoda na to nie pozwala, gramy w gry planszowe, układamy https://www.taniaksiazka.pl/klocki-lego-ninjago-dla-dzieci-c-5623_5632_5646.html , albo wspólnie coś gotujemy lub pieczemy.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama