portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Jaki trening na rozbudowę ramion?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jaki trening na rozbudowę ramion?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
karateka 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Gru 11, 2019 7:12
Posty: 101
Skąd: stąd

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 3:00    Temat postu: Jaki trening na rozbudowę ramion?

Witam. Jaki znacie najskuteczniejszy trening na rozbudowę ramion? Czy takie wyciskanie żołnierskie https://cityfit.pl/blog/wyciskanie-zolnierskie-wzmocnienie-ramion/ da oczekiwane rezultaty? I jak szybko się one pojawią? A może zaproponujecie całkiem inny trening z lepszymi korzyściami? Dopiero zaczynam i chętnie przyjmę każdą sugestię.
janes73 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Nie Gru 14, 2014 17:56
Posty: 172
Skąd: Zamość

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 21:00    Temat postu: Re: Jaki trening na rozbudowę ramion?

Ćwiczenia z ciężarkami. Można je szybko zamówić np. w https://www.marbo-sport.pl/. I regularnie ćwiczyć.
fomo22 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 08, 2020 14:38
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 11:17    Temat postu: Re: Jaki trening na rozbudowę ramion?

na pewno znajdziesz sporo zestawów rozpisanych treningów w sieci i na filmikach YT. ja ze swojej strony też polecałbym Ci stosować po prostu odżywki i suple, które zwiększą Twoją masę i mięśnie będą lepiej rosły. pozamawiaj sobie na mocnesuple.pl i na pewno jak połączysz to z mocnymi treningami, progresem ciężaru to zobaczysz super efekty
Cardigan 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sty 02, 2019 14:09
Posty: 88
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 12:03    Temat postu: Re: Jaki trening na rozbudowę ramion?

To putanie powinno paść do trenera personalnego na siłowni, a nie na forum gdzie każdemu się wydaje, że wie.
____________________________________
prawo rodzinne Poznań
amelia811 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Czw Sty 22, 2015 16:50
Posty: 119
Skąd: Zamość

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 10:57    Temat postu: Re: Jaki trening na rozbudowę ramion?

Ja chcę delikatnie rozbudować mięśnie ramion, bo uważam, że moje ramiona są zbyt szczupłe. Myślę, że w kilka miesięcy do lata uda mi się to zrobić. Pierwszy krok w tym kierunku już zrobiłam, zrobiłam zakupy w https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-967.html. Teraz planuję regularnie zacząć ćwiczyć. Na początku będą to krótkie treningi, ale potem stopniowo będę je wydłużać.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama