portal osiedli, dzielnic i miast

Lublin - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » inwestycja w ubezpieczenie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

inwestycja w ubezpieczenie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Emillka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 24, 2013 18:28
Posty: 79
Skąd: Stąd

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 10:34    Temat postu: inwestycja w ubezpieczenie

Większość z drobnych inwestorów interesowała się z pewnością funduszami inwestycyjnymi IV filaru. To jedna z dogodnych form oszczędzania pieniędzy nie tylko nie objęta podatkiem Belki, ale również pozwalająca inwestowany kapitał odliczyć od rocznego zeznania PIT. Jest jeszcze druga podobna wersję tej formy inwestowania środków. UFK (Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe) czy unit-linked. To produkt „dwa w jednym”. Pozwala zabezpieczyć przyszłość najbliższych na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia losowego, a jednocześnie stale pomnażać oszczędności lub inwestować wolny kapitał. Od strony podatkowej również gromadzony kapitał nie jest obciążony podatkiem Belki, co więcej na koniec rozliczenia uwzględniane są również nie tylko przychody, ale ewentualne straty. Do tego rozliczenie końcowe nie jest obciążone opłatami z tytułu dziedziczenia środków finansowych. Więcej informacji znajdziecie na http://pkoubezpieczenia.pl/strefa-edukacji/o-czym-nalezy-pamietac-wybierajac-ubezpieczenie-na-zycie
kaerol 
   

Początkujacy


Wiek: 33
Dołączył: Pon Paź 10, 2016 19:01
Posty: 5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 19:10    Temat postu: Re: inwestycja w ubezpieczenie

Dobre inwestycje w ubezpieczenia nie są złe, polecam każdemu !
_________________
Podolog Lublin
kpetko 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pią Paź 17, 2014 11:18
Posty: 356
Skąd: Brak

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 11:36    Temat postu: Re: inwestycja w ubezpieczenie

Dodam jeszcze od siebie, abyście nie skreślali na starcie opcji z możliwością wykupienia ubezpieczenia za pośrednictwem usługi bankowej. Często po zalogowaniu się do panelu admina istnieje jeszcze możliwość wybrania możliwości zakupu ubezpieczenia na określoną specyfikację i za określoną wartość. Proponuję sprawdzić w mBanku jak to wygląda. Na http://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-m-mlodziezowe/ jest niezależna specyfikacja tego konta.
Koremika 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 24, 2017 3:09
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 13:39    Temat postu: Re: inwestycja w ubezpieczenie

A co myślicie o inwestycji w mieszkania? Zastanawiam się szczególnie o http://www.mojdom.com.pl/apartamenty-wroclaw. Moim zdaniem Wrocław jest świetnym miastem w kwestii nieruchomości Smile
Niedzienna 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Paź 24, 2017 21:21
Posty: 9
Skąd: Połomie

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 21:29    Temat postu: Re: inwestycja w ubezpieczenie

nawet nie wiedziałam, że PKO ma jakieś ubezpieczenia O_o przecież to bank jest!
Hoderemija 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Wrz 01, 2017 11:33
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Sie 08, 2018 15:28    Temat postu: Re: inwestycja w ubezpieczenie

Cześć,
ostatnio otworzylem pizzerie i chcialem wyrobic troche ulotek by mieszkancy okoliczni dowiedzieli sie o tym miejscu. Znalazłem taką firmę ktora robi ulotki https://stempleks.pl/produkty/ulotki/ ale nie jestem pewien czy są dobrej jakości, chcialbym tez porównac jakis biznes z naszych stron abym mogl cos bardziej zobaczyc, moze sie spotkac z wlascicielem. Czy cos polecacie?
edziak 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Sie 11, 2014 11:46
Posty: 90
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 10:00    Temat postu: Re: inwestycja w ubezpieczenie

muszę o takim ubezpieczeniu pomyśleć a szukam najlepszego i najbardziej korzystnego dla mnie rozwiązania a jest sporo takich ofert z tego co widzę
frytka35 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 20, 2018 8:40
Posty: 627
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 15:38    Temat postu: Re: inwestycja w ubezpieczenie

Rzeczywiście, do mnie przemówiło indywidualne ubezpieczenie zdrowotne bo ostatnio coś zaczeło mi zdrowie szwankować i nie wiem jak to będzie dalej, miałam po prostu obawy że jak zaczne chorować i strace pracę to zostanę bez środków do zycia
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama